HANUNAM CUP II - výsledky

5. apríla sa uskutočnil v poradí druhý Hanuman Cup. Výsledky a krátky komentár:

Amatérske zápasy

1. -60kg 3x2min-D
Tomáš Máder/HGB/ vs Patrik Jendrušiak /STS Poprad/
Popradský klub sa vyznačuje dobrými boxerskýmí technikami.Patrik je mladý borec ktorý ma na svojom konte už pomerne slušný počet zápasov.Tomáš sa v tomto zápase presadzoval kopmi a kolenami.Bolo vidieť že mu chýba boj s lakťami.Patrik zasa zasahoval rukami a hlavne 3 kolo dostával súpera pod tlak.
Verdikt: remíza

2. -75kg 3x2 min-D
Marko Šimonek/HGB/ vs Adrian Mendel/ Kickbox Idrányi/
Náš mladý bojovník Marko od začiatku zápasu začal okopávať súperovu prednú nohu.adrián mal tvrdé ruky,ale Marko si ich ustrážil.V zápase bolo vidieť veľa pekných výmien,Marko bol však v každom kole presnejší a aktívnejší.
Verdikt: 3:0 na body vyhral Marko

3. +91kg 3x2min-D
Braňo Zeman /HGB/ vs Roman Kalina /Fighting gym/
Náš"obor" Braňo nastúpil do zápasu vo veľkom tempe.1 kolo mal Roman na mále a väčšinou sa len bránil Braňovým úderom.Braňo cítil veľku šancu ukončiť zápas predčasne a tak všetku silu dal do 1 kola.Roman mal dobrý kryt a ukázal aj veľké srdce.2 kolo už Roman začínal viac pracovať a aj zasahovať.Braňo na pokraji svojich síl nastupoval do 3 kola,snažil sa už iba jednotlivými udermi zasahovať.Roman vycítil svoju šancu a 30sekund pred koncom zápasu dlhou sériou úderov triafal Braňa a bol koniec.Diváci pri tomto zápase úplne vreli.
Verdikt: 3 kolo RSC víťaz Roman Kalina

4. +91 3x2min-D
Michal Hojer/HGB/ vs Michal Baláž /Spartans club/
Nakoľko to bol zápas v ťažkej váhe,videli sme krásne kombinácie.Mišo Hojer kombinoval ruky s nohami,Mišo Baláž sa zasa presadzoval jednotlivými technikami.
Verdikt: 3:0 na body Hojer

5. -91kg 3x2min-D
Števo Kačáni /HGB/ vs Ján Fara /Beer gym CZ/
Števo nastúpil proti úradujúcemu majstrovi Českej republiky CMTA.Zápas bol,povedal by som v thajskom tempe.Števo nedovoloval svojmu súperovi aby sa rozbehol,a ten pristal na jeho tempo.
Verdikt: 3:0 na body víťaz Kačáni

Profi Zápasy

6. -71kg 3x2min-C
Peter Šimko /HGB/ vs Marek Roth /MTC/
Marekl začal hned od začiatku bez rešpektu.Peťo preberal jeho útoky a čakal na svoju chvíľu,ktorá prišla cca v 50sekunde,keď svojmu súperovi zasadil koleno na brucho.
Verdikt: KO 1kolo víťaz Peťo Šimko

7. -79kg 3x2min-C
Paľo Vaško /HGB/ vs Peter Bezuška /KIckbox Idrányi/
Pekný technický zápas,Pali sa snažil zasahovať kolenami.2x zasiahol Peťa krásne trafenýmí kolenami po brade.Peťo ukázal že má tvrdú hlavu a nieje jednoduché ho knokautovať.pali bol v každom kole presnejší.
Verdikt: 3:0 na body víťaz Paľo Vaško

8. -81kg 3x2min-C
Lukáš Bley /HGB/ vs Jozef Zalabák/Beer Gym CZ/
Proti Lukášovi mal pôvodne nastúpiť Lukáš Horák,nakoľko kvôli zraneniu nemohol musel som hľadať náhradu,ktorou bol Jozef.Lukáš s ním prehral svoj prvý zápas.Od začiatku zápasu bolo vidieť že Jozef ťahá za kratší koniec.Pri každom Lukášovom útoku sa čakal koniec na KO.Jozef je však tuhý koreňa a vydržal do konca.
Verdikt: 3:0 na body víťaz Lukáš Bley

9. -71kg 5x2min-B
Michal Halada /HGB/ vs Miroslav Kormáňoš /STS Poprad/
Mišo začal opatrne okopávať svojho súpera.Vedeli sme že Mirovou zbraňou sú tvrdé naskočené háky,a rád využíva odrážanie od lán.Mišo si to všetko pekne ustriehol a dotiahol zápas do víťazného konca.
Verdikt: 3:0 na body víťaz Michal Halada

10. +91kg 3x3min-B
Tomáš Kohout /HGB/ vs Antonín Ungrman /Beer Gym CZ/
Posledný zápas večer bol vyvrcholením nášho turnaju.Tomáš tlačil hned od začiatku,boxerské kombinácie zakončoval tvrdým low kickom,ktoré presne dopadali na súperovo stehno.Na konci 1 kola súper padol práve po low kicku,a vyzeralo to že je po zápase.Antonín sa však postavil a po opätovnom začatí odznel gong.V 2 kole však po ďalšom low kicku,padá Antonín na zem a nieje schopný pokračovať.
Verdikt: RSC 2 kolo víťaz Tomáš Kohout

Bodka Bodka